Cine Browser for Video Sites

Cine Browser for Video Sites
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cine Browser for Video Sites mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısıdır

Cine Browser for Video Sites eğer mobil cihazınız üzerinde video oynatma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir internet tarayıcısı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir tarayıcı olan Cine Browser for Video Sites, mobil cihazlarda video oynatma konusunda yaşanan problemler göz önüne alınarak geliştirilmiş bir uygulama. Cine Browser for Video Sites temel olarak cihazınızı yormadan, takılmalar yaşamadan video oynatmanızı sağlıyor. Ayrıca program oldukça kullanışlı özelliklere de sahip.

Kimi internet siteleri mobil versiyonlara sahip olmadıkları için bu sitelerde gösterilen reklamlar video oynatılmasını engelliyor. Cine Browser for Video Sites'te yer alan reklam engelleme özelliği sayesinde bu tür reklamlardan kurtularak videoları seyredebiliyorsunuz. Cine Browser for Video Sites ile çalma listeleri oluşturup dilediğiniz videoları arka arkaya sıralayarak seyredebiliyorsunuz. Uygulama özel video pencereleri oluşturabiliyor ve bu pencereleri ekrana sabitleyerek farklı uygulamaların üzerinde video seyretmeye devam edebiliyorsunuz.

Cine Browser for Video Sites gizli gezinti özelliğini de destekliyor. Bu sayede internet geçmişiniz kayıt altına alınmadan gezinti yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR