Cinnamon Grocery Shopping List (Android)

Cinnamon Grocery Shopping List

Cinnamon Grocery Shopping List
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinnamon Grocery Shopping List kullanışlı bir alışveriş listesi uygulamasıdır

Cinnamon Grocery Shopping List kullanıcılara alışveriş listesi hazırlamak ve paylaşmak için pratik ve kolay bir yöntem sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Cinnamon Grocery Shopping List günlük alışverişlerimizde herhangi bir şey unutmamızı imkansız hale getirmekte. Normalde alışveriş listesi hazırlamamız ve alışverişi yapacak kişiyle paylaşmamız biraz zor olabiliyor. Bu listeyi yazmak, alışverişi yapacak kişiye iletmek araya mesafe girince mümkün olmamakta. İşte bu dertleri Cinnamon Grocery Shopping List ile ortadan kaldırabiliyorwsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List sahip olduğu senkronizasyon özelliğiyle saniyeler içerisinde hazırladığınız alışveriş listelerini başkalarına iletebiliyor. Kağıt - kalem arama derdinden de kurtuluyorsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List içerisinde paketler oluşturabiliyorsunuz. Bu paketler sayesinde ihtiyacınız olan birden fazla ürünü bir araya getirerek listenize ekleyebiliyor, bu paketi kaydederek sonradan tekrar kullanabiliyorsunuz. Özel bir yemek hazırlayacağınızda malzemelerini bu paketlere kaydedebilir ve her seferinde bu malzemeleri tekrar tekrar yazma derdinden kurtulabilirsiniz.

Cinnamon Grocery Shopping List daha önceden satın aldığınız malzemeleri Pantry bölümüne kaydediyor. Pantry bölümündeki bir malzemeyi kullandığınızda bu malzemeyi kolayca alışveriş listenize geri gönderebiliyorsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List ses ve barkod algılama yeteneğine de sahip. Bu yöntemlerle alışveriş listenize yeni ürünleri hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bir sonraki alışverişinizde alacağınız, stokta kalmamış, indirime girmemiş ürünleri "Next Time" listesine ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR