Circuit: Demolution Derby 2 1.1.16 (Android)

Circuit: Demolution Derby 2

Circuit: Demolution Derby 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circuit: Demolution Derby 2, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanan ve yoğun trafikten şikayet tüm sürücülerin stresini atabileceği bir yarış oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyunu, çarparak ve yok ederek rakiplerinize üstünlük sağlayacağınız aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyununu Banger Racing ve Destruction Derby oyunlarından ilham alarak iki oyunu kombine eden yeni bir oyun olarak ortaya çıkmış gibi görünüyor. Bu heyecan dolu yarış oyununda kontrol ettiğiniz araçla rakiplere çarparak üstünlük sağlamaya çalışacaksınız. Oyunun grafik kalitesi ve kontrol düğmeleri de oyunun akıcılığını bozmayacak cinsten.

Beer Money Games’in başarılı bir yapımı olarak öne çıkan Circuit: Demolution Derby 2 oyununa eklenen şehir trafiği, serbest sürüş modu, motor yükseltmeleri, araç kişiselleştirmeleri gibi özelliklerle oyun içeriği zenginleştirilmiş. Ayrıca 20 farklı araba modeli, 15 yarış pisti ve 4 çarpışma alanıyla da oyunda tekdüzeliğin önüne geçilmiş. Tam bir aksiyon sunan yarış oyunu Circuit: Demolution Derby 2 mobil oyununu Google Play Store’dan cihazınıza ücretsiz indirebilir ve hemen yarışa katılabilirsiniz.