City Builder 2016: County Mall 1.0.8 (Android)

City Builder 2016: County Mall

City Builder 2016: County Mall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Builder 2016: County Mall mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir inşaat simülatörüdür

City Builder 2016: County Mall oldukça zengin bir içeriğe sahip olan ve size uzun süreli eğlence sunabilen bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir inşaat oyunu olan City Builder 2016: County Mall'da dev bir alışveriş merkezi inşaatına başlıyoruz ve inşaatı tamamlayabilmek için zorlu görevleri tamamlamaya çalışyoruz. Bu işi yaparken de birçok farklı iş makinesini kullanabiliyoruz.

City Builder 2016: County Mall'ın güzel yönü tek bir araç yerine birçok farklı aracı kullanabilmemize imkan tanıyan bir simülatör olması. Oyunda kamyon, forklift, buldozer, kepçe gibi araçları kullanarak farklı görevler gerçekleştirmekteyiz. Kepçe ile inşaat alanını kazarken çıkardığımız molozları buldozere yüklüyor, sonrasında buldozerle bu  molozları kamyona yüklüyoruz. Kamyonla da molozları taşıyarak inşaat alanını boşaltıyoruz.

City Builder 2016: County Mall oldukça kolay kontrollere sahip. Oyunun grafikleri de tatmin edici bir kalite sunmakta. Oyun yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap etmekte.