City Bus Coach SIM 2 1.3 (Android)

City Bus Coach SIM 2

1.3
City Bus Coach SIM 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Bus Coach SIM 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

City Bus Coach SIM 2 eğer mobil cihazlarınızda otobüs kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan City Bus Coach SIM 2'de geniş bir harita bizi bekliyor. Oyunda otobüs şöförlüğü kariyerimize başlıyoruz ve yolcuları taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz. Fakat para kazanabilmek için belli şartlara dikkat etmemiz gerekiyor. Yolcularımızın memnun kalabilmesi için en büyük önceli güvenlik. Kaza yapmamız demek yolcuylarımızın bize para ödememesi demek. Bu nedenle şehir içindeki trafikte yol alırken diğer araçlara ve keskin dönüşlere dikkat ediyoruz. Dikkat etmemiz gereken ikinci şart ise zaman. Yolcularımız varmak istediklere yere belli bir süre içerisinde ulaşmak istiyor. Bu nedenle zamana karşı yarışıyoruz. Hem trafik kurallarına uymak, hem de zamana karşı yarışmak büyük bir çaba gerektirmekte.

City Bus Coach SIM 2'de görevleri tamamlayarak para kazanmaktayız. Paramızı yeni otobüsler satın almak için kullanabiliyoruz. Oyunda geniş şehir haritasında yol alırken otobüslerimizi farklı kamera açılarıyla kontrol edebilmekteyiz. Kokpit kamerası otobüsümüzü içten kontrol edebilmemize izin veriyor ve oyuna daha gerçekçi bir hava kazandırıyor.

City Bus Coach SIM 2 maalesef ki çok yüksek grafik kalitesine sahip değil.

YORUMLAR