City Bus Driver 1.3.3 (Android)

City Bus Driver

City Bus Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Bus Driver otobüs kullanma oyunlarından hoşlananların denemesi gereken türden bir oyun.

City Bus Driver hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki temel amacımız otobüsleri kalabalık şehir trafiğinde sürmek.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatlerimizi gelişmiş fizik tepkimeleri çekiyor. Yaptığımız her aksiyonun neticesinde bir şey oluyor. Aracımızı herhangi bir yere çarparsak hasar alıyoruz. Trafik kurallarına uymazsak daha fazla kaza yapma riskiyle karşı karşıya kalıyoruz.

İyi çalışan fizik motoruna paralel olarak oyunda geri bildirimi yüksek kontrollere yer verilmiş. Oyunun asıl kontrol mekanizması tilt dediğimiz ve cihazın ivmeölçerini kullanan yapıya dayalı. Fakat bunu değiştirip ekrandaki direksiyona atamak mümkün. Bu sayede belki biraz daha rahat bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz. Oyunda farklı otobüs seçenekleri mevcut fakat biraz daha fazla olmasını beklerdik. Yine de iyi diyebiliriz.

Genel olarak City Bus Driver türünün kaçınılmaz bir getirisi olarak çok fazla bir hikaye derinliği olmayan fakat eğlenceli bir simülasyon oyunu.