City Bus Driving Mania 3D 1.1 (Android)

City Bus Driving Mania 3D

1.1
City Bus Driving Mania 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Bus Driving Mania 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

City Bus Driving Mania 3D eğer gerçekçi bir otobüs kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alacağınız simülasyon türünde bir mobil otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olaran City Bus Driving Mania 3D'de sürüş yeteneklerimizi test etme imkanına sahibiz. Oyundaki temel amacımız ise otobüsümüzle yolcu taşıyarak para kazanmak. Yolcuları taşımak için ilk olarak onları duraklardan almamız gerekiyor. Bunun sonrasında ise zamana karşı yarışmaya başlıyoruz. Para kazanabilmek için otobüsümüze aldığımız oyuncuları zamanında varmak istedikleri noktaya götürmemiz gerekiyor.

City Bus Driving Mania 3D'de oyunculara 3 farklı otobüsü kullanabilme imkanı veriliyor. Görevlerden kazanacağınız parayla yeni otobüsleri satın alabilmektesiniz. Ayrıca kullandığınız otobüsü geliştirmek için farklı seçenekler de sunuluyor. Otobüsünüzün motorunu geliştirerek performansını artırabilir, rengini ve görünümünü değiştirebilir, farklı jantları kullanabilirsiniz.

City Bus Driving Mania 3D'de görevleri yaparken şehir trafiğine dikkat ederek kaza yapmamanız gerekiyor. Oyunu dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz mobil cihazınızın hareket sensörü yardımıyla oynayabiliyorsunuz.