City Bus Simulator 2016 1.7 (Android)

City Bus Simulator 2016

1.7
City Bus Simulator 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Bus Simulator 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

City Bus Simulator 2016 eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan City Bus Simulator 2016'da hayatını şöförlük yaparak ve yolcu taşıyarak kazanan bir otobüs şöförünün yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amacımız otobüsümüzle yolcuları taşımak ve para kazanarak yeni otobüslerin kilidini açmak.

City Bus Simulator 2016 zamana karşı yarıştığımız ve sürüş yeteneklerinizi sergilemenizi gerektiren bir simülasyon oyunu. Oyunda otobüsümüzü ve çalışacağımız yeri seçip yola çıktıktan sonra durakları ziyaret ederek yolcuları otobüsümüze alıyoruz. Yolcuları aldıktan sonra ise bize çizilen rota boyunca yolculuk ederek bize verilen süre içerisinde yolcularımızı hedef noktaya ulaştırmamız gerekiyor. Şehir içinde yolculuk ettiğimiz için kazan yapmamamız ve güvenli bir şekilde yol almamız önem taşıyor.

City Bus Simulator 2016'da hem gece hem de gündüz araç kullanabilmekteyiz. Oyunun grafikleri ortalama bir kaliteye sahip.

YORUMLAR