City Car Stunts 3D 1.3 (Android)

City Car Stunts 3D

1.3
City Car Stunts 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Car Stunts 3D, spor arabamızla tehlikeli akrobatik hareketler yaptığımız bir oyun.

City Car Stunts 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu. Spor arabalarla tehlikeli platformlarda akrobatik hareketler yapmaya çalıştığımız bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyundaki temel görevimiz her ne kadar tehlikeli olsa da onu yapmak için gittiğimiz yollarda bizi çok daha tehlikeli engeller bekliyor. Önümüze çıkan engellerden hızlı reflekslerimizi kullanarak kaçınmalı ve platformun sonunda büyük rampadan atlayıp tehlikeli hareketler gerçekleştirerek en yüksek puanı almalıyız.

Oyunda kullanabileceğimiz farklı özelliklere sahip spor otomobiller mevcut. Bunların her biri farklı kullanım özelliklerine sahip ve dolayısıyla alışmak için biraz zamana ihtiyacımız var. Buna paralel olarak kontrollere alışmak da biraz zaman alıyor fakat neyi nasıl yapacağımıza lıştıktan sonra herhangi bir sorun yaşamıyoruz.

Gerçeğe yakın bir deneyim sunan City Car Stunts 3D, yarış arabalarına, hıza ve simülasyon oyunlarına merakı olanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR