City Coach Bus Simulator Drive (Android)

City Coach Bus Simulator Drive

City Coach Bus Simulator Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Coach Bus Simulator Drive mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

City Coach Bus Simulator Drive oyunculara gerçekçi bir otobüs kullanma tecrübesi yaşatmayı amaçlayan bir mobil otobüs oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan City Coach Bus Simulator Drive'da otobüs şöförlüğü yapıp para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda lüks yolcu otobüslerini şehir içinde kullanmamıza izin veriliyor. Para kazanabilmek için şehir içindeki otobüs duraklarını ziyaret etmemiz, yolcuları duraklardan alarak hızlı bir şekilde varmak istediklere yere götürmemiz gerekiyor. Bize verilen yolcu taşıma görevlerinde sayaç sürekli çalışıyor, yani yolcuları belli bir süre içinde hedef noktaya ulaştırmamız lazım.

City Coach Bus Simulator Drive içinde farklı otobüs seçeneklerine sahibiz. Yeni otobüslerin kilidini görevleri yapıp para toplayarak açabiliyoruz. Oyunda görevleri tamamlayabilmek için zamanın yanında şehir içindeki trafiğe de dikkat etmemiz gerekli. Eğer dikkatsizce otobüs kullanıp trafikteki araçlara çarparsak para kazanamayabiliyoruz.

City Coach Bus Simulator Drive'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR