City Construction Road Builder 1.2 (Android)

City Construction Road Builder

1.2
City Construction Road Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Construction Road Builder, iş makinelerini kullanarak zift döküp yol yapacağınız eğlenceli bir Android simülasyon oyunu.

City Construction Road Builder, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde büyük bir şehir için tüm yolların yapılması görevini üstlenmeniz gereken eğlenceli bir Android simülasyon oyunu.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyundaki göreviniz 4 farklı iş makinesini tamamen kendiniz kontrol ederek asfalt döküp yol yapmak. Eğer gerçekten bu işi yapmıyorsanız hayatınız boyunca bir çok defa yol yapımı işlemlerine denk gelmişsinizdir. Bu oyun ile yolları siz yapıyorsunuz.

3 boyutlu ve kaliteli grafiklere sahip olan oyunda özellikle kullanacağınız araçların görüntüleri oldukça iyi.

Yarış arabaları sürmekten bıktıysanız ve gerçekten iş makinesi kullanma deneyimi yaşamak istiyorsanız City Construction Road Builder size bu duyguyu yaşattırabiliyor. Kepçenin tepesine oturduğunuzda en ufak işlemi bile kendiniz yaptığınız için gerçek bir kepçe kullanma hissine bile kapılıyorsunuz.

Oyunda size verilen görevleri yerine getirip yolları doğru ve düzgün tamamlamanız gerekiyor. Gerekli yol yapım aşamalarını takip ederek istenilen yollar tamamlandığında ise bir sonraki yol yapım işine geçiyorsunuz.

Asfaltı döküp şekillendirdikten sonra silindir ile düzelteceğiniz oyun sayesinde boş vakitlerinizi eğlenceli kılabilmek mümkün.

YORUMLAR