City Construction Simulator 3D 1.2 (Android)

City Construction Simulator 3D

1.2
City Construction Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Construction Simulator 3D simülasyon türü oyunlardan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken ypaımlar arasında yer alıyor.

Eğer iş makinesi temalı simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız City Construction Simulator 3D’yi denemenizi tavsiye ediyorum. Hem tabletlere hem de akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda inşaat bölgelerinde birbirinden farklı tipteki iş makinelerini kontrol etme şansına sahip oluyoruz.

Oyunda toplamda 32 farklı sahne yer alıyor ve bunların zorluk seviyesi bölümler geçtikçe artıyor. Farklı bölümlerin yer alması oyunun monotonlaşmasını engelliyor ve oyunseverlere daha uzun süren bir deneyim sunuyor. Hem profesyonel hem de amatör oyuncular için farklı kontrol sistemleri sunan oyunda aradığınızı zorlanmadan bulacağınıza eminim.

Detaylı grafik modellemeleri ve hassas kontrolleriyle oyunculara hem keyifli hem de gerçekçi bir simülasyon oyunu deneyimi vaat eden City Construction Simulator 3D türü sevenler tarafından keyifle oynanacaktır.

YORUMLAR