City Drift (Android)

City Drift

City Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

City Drift eğer araç sürüş yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir yarış oyunu arıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan City Drift'de oyunculara birbirinden güzel araçları kullanarak şov yapma imkanı veriliyor. Oyuna başlarken garajdan aracımızı seçiyoruz ve sonrasında şehir içine çıkıyoruz ve drift yaparak, yani yanlayarak puan kazanmaya çalışıyoruz.

City Drift'te diğer yarış pilotlarıyla yarışmak yerine sürekli ilerleyen süreye karşı yarışıyoruz. Yani oyunda bize belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde en hızlı ve en keskin yanlamaları yaparak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. City Drift'da trafik içinde yol alıyor oluşumuz ise oyunu oldukça heyecanlı bir drift oyunu yapmakta. Ayrıca şehir içindeki kaldırımlardaki direkler ve diğer engeller de çarpmamamız gereken engeller arasında.

City Drift içinde 6 farklı araç seçeneğine sahibiz. Bu araçlardan bir tanesi ülkemizde bir efsane olan Şahin araçlara çok benziyor.

YORUMLAR