City Driving 2 (Android)

City Driving 2

City Driving 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    744

  • Üretici

    Zuuks Games

City Driving 2, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz simülasyon türünde araba yarışı oyunu.

City Driving 2, simülasyon türünde araba yarışı oyunları arasında oldukça popüler ve Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Hem telefon hem de tabletimizde oynayabildiğimiz araba yarışı oyununda klasiğin dışına çıkarak trafiğin aktığı yollarda zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Kuralları hiçe saydığımız birbirinden güçlü egzotik arabalarla illegal düzenlenen yarışlara katıldığımız yüksek kalitede görseller sunan araba yarışı oyunlarının çizgisinden saptığımız City Driving 2’de trafik kurallarına uyarak ilerlemekten başka şansımız bulunmuyor. Trafik sistemi gerçektekine oldukça yakın tasarlanmış ve sürüş deneyimi de buna bağlı olduğundan olabildiğince dikkatli sürmemiz gerekiyor. İşin kötüsü trafik cezasıyla uğraşmamak, kaza yapmamak için fazlasıyla yavaş gidersek bitiş noktasını göremiyoruz.

Oyunda kazandığımız puan trafik kurallarına uymamıza göre değişiyor. Kurallara ne kadar bağlı kalırsak (emniyet kemerini takma, yol verme, hız sınırını aşmama vs.) o kadar fazla puan kazanmış oluyoruz. Görevleri ne kadar hızlı tamamlarsak yine puanımız o kadar yüksek oluyor. Puanlar araç seçimi yapmaktan başka işimize yaramıyor. Araç demişken klasiklerden spora, Amerikan arabalarından polis arabalarına 15’den fazla araba seçeneği bulunuyor.

YORUMLAR