City Island 2 1.1.2 (Android)

City Island 2

City Island 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  5,385

 • Üretici

  Sparkling Society

City Island 2, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir şehir kurma oyunudur.

City Island 2, Android cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabilen eğlenceli bir şehir kurma oyunudur. Sim City, City Island veya benzer türdeki şehir kurma oyunlarından bir tanesini daha önce oynadıysanız, City Island 2'yi çok seveceğinize eminim.

Oyun içerisinde halkınızın barın ihtiyacını gidermek için evler inşa etmelisiniz. Bununla birlikte şehrinizi dekore ederek güzelleştirmeli ve topluluk binaları inşa etmelisiniz. Bu sayede insanlarınız bir araya gelerek sosyalleşebilirler. Sadece ev ve binalar yapmak bu oyundaki tek işiniz değil. Şehrinizde yaşayan kişiler iş bularak, işsizlik oranını düşürmeniz gerekiyor. Tabi şehri yönetirken aynı zamanda para da kazanarak şehrinize yeni binalar inşa etmelisiniz. Yapabileceğiniz bina türleri oldukça fazla sayıdadır.

Yüksek kaliteli grafikler ile hazırlanan oyunda bir çok eğlenebileceğiniz özellik bulunuyor. Şehrinizi güzelleştirmek için kullanabileceğiniz 150 özel eşya bunlara örnek. Oyunda düşünmeniz gereken tek şey halkınızın refahı. Halkınızın refahını yüksekte tutarak, kazandığınız paralar ile yeni binalar inşa etmek veya varolanları geliştirmek görevleriniz arasında. Oldukça sade fakat eğlenceli bir oyun olan city Island 2'ye kısa sürede alışarak bağımlısı olabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunu arıyorsanız, City Island 2'ye göz atmanızı tavsiye ederim. Oyunu ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Ücretsiz şehir kurma oyunu
 • Binalar inşa etme
 • Para kazanarak yeni binalar inşa etme
 • Sahip olduğunuz şehiri büyütme

YORUMLAR