City Island 5 1.3.4 (Android)

City Island 5

City Island 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi şehrimizi inşa edeceğiz.

City Island serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkan City Island 5 ücretsiz olarak mobil platformda yayınlandı.

Google Play üzerinden oyunculara sunulan City Island 5’de kendi şehrimizi oluşturabilecek ve dilediğimiz gibi yönetebileceğiz. Yaz kış temalarına da sahip olan mobil oyunda binalar inşa edecek, yollar yapacak ve insanlar için çeşitli alternatifler yaratacağız. Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan City Island 5 ile hem gerçekçi hem de eğlenceli bir dünya yer alacak.

Oyuncular şehirlerini süsleyebilecek ve farklı görünümlere kavuşturabilecekler. Bize verilen alanda şehrimizi yavaş yavaş inşa edecek ve daha sonra onu bir megakente çevirmeye çalışacağımız yapımda internet bağlantısı gerekmemektedir. Oyuncular internetsiz olarak kendi şehirlerini inşa edecek ve yönetmeye çalışacaklar.

Dileyen oyuncular çevrimiçi de oynayabilir ve arkadaşlarına şehirlerini gösterebilirler. İnşa edilen binaları yükselterek daha hoş bir görünüme kavuştabileceğimiz mobil oyunda çeşitli ödüller de kazanabileceğiz. Mobil platformun en popüler şehir kurma serisi olan City Island son sürümü ile oyunculara daha zengin ve kaliteli bir atmosfer sunuyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR