City Racer 3D 1.3 (Android)

City Racer 3D

1.3
City Racer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Racer 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir sokak yarışı oyunudur.

City Racer 3D, ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek keyifli vakit geçirebileceğiniz oynaması oldukça heyecanlı bir araba yarışı oyunudur.

Düz yolarda yarışmanın aksine şehir içi trafiğinde rakiplerinizle karşılaşacağınız yarışlarda önceden seçmiş olduğunuz favori arabanızı kullanacaksınız. Oyunda diğer oyunlarda bulunan altın toplama sistemi mevcut. Bu nedenle yol üzerinde altınları toplayarak para kazanabilir ve bu paraları arabanızın modelini ve gücünü arttırmak için kullanabilirsiniz.

Aracınızın performansı dışında dış görünümü, kendi zevkleriniz doğrultusunda değiştirebiliyorsunuz. Rengini, jantlarını ve farklı şekilleri arabanıza uygulayarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

3 farklı oyun modu bulunan City Racer 3D'de ister tek sıralı ister çift sıralı yolda yarışabilir, isterseniz de zaman karşı yarışabilirsiniz. HD grafikleri sayesinde oldukça etkileyici görüntülere sahip oyunun başında zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Özellikler:

  • Gerçekçi 3 boyutlu çevre
  • Gerçekçi yarış fiziği
  • Sorunsuz ve hassas kontrol mekanizması
  • Farklı yarış dünyaları ve görevler
  • Araba güçlendirme ve kişiselleştirme

YORUMLAR