City Racing 3D 1.6.033 (Android)

City Racing 3D

City Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Racing 3D, Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz hem ücretsiz hem de kaliteli bir yarış oyunu.

City Racing 3D, benim gibi Android telefon ve tabletinizde araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir yapım. Paris, Hawaii, Londra, Kahire gibi kalabalık metropollerde süper hızlı egzotik arabalarla gece ve gündüz yarışlarına katılacağınız oyunda arabamızın parçalarını yenileme ve dış görünümünü değiştirme şansına da sahipsiniz.

Android platformunda milyonlarca indirmeye ulaşmış araba yarışı oyunları arasında kendisine yer bulan City Racing 3D, 3D Games imzasını taşıyor ve hem ücretsiz hem de kaliteli. Arabaların ve şehirlerin modellemeleri bir yana oynanış süper; hızı kesinlikle hissediyorsunuz.

Hem tablette hem de telefonda rahat ve akıcı bir oynanış sunan City Racing 3D oyununda tahmin edeceğiniz üzere tek bir oyun modu bulunmuyor. Kariyer, eleme usulü yarış, meydan okuma, zamana karşı, test gibi çok sayıda yarış türü yer almakta ve hangisini oynarsanız oynayın kesinlikle zevk alıyorsunuz.

City Racing 3D de her araba yarışı oyunu gibi birden fazla kontrol seçeneği sunuyor. Android cihazınızı eğerek veya ekranın sol ve sağ tarafına yerleştirilen butonları kullanarak arabayı kontrol edebiliyorsunuz. Oyunun en başında kontrollerin (gaz, fren, yönlendirme, nitro) kademe kademe gösterilmesi de oldukça güzel düşünülmüş.

Oyunda yarış sonrası topladığınız puanları iki farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Arabanızın performansını güçlendirebiliyor ve dış görüntüsünü değiştirebiliyorsunuz. Boyama, çıkartma gibi seçenekleri kullanmak kendi zevkinize kalmış ancak aracınızın son hız, kontrol, nitro gibi özelliklerini kesinlikle yükseltmenizi öneririm.

City Racing 3D, seri haline gelmiş popüler yarış oyunlarına harika bir alternatif.

YORUMLAR