City Racing Free

City Racing Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Racing Free ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

City Racing Free eğer birbirinden güzel spor arabaları kullanmak ve heyecanlı bir araba yarışı deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan City Racing Free'de çeşitli yarış pistlerine çıkıyoruz ve en iyi zamanı yakalamaya çalışıyoruz. Şehir içerisinde yer alan bu pistlerde yapmamız gereken pistte en yüksek hızı yakalamak, virajları kaza yapmadan geçmek ve bitiş çizgisini en erken geçen yarışçı olmak.

City Racing Free'de bize kullanabilmemiz için farklı Alman üretimi araçlar sunuluyor. Bu güçlü motorlara sahip olan Alman arabalarının kilitlerini oyunda yarışları kazandıkça açabiliyoruz ve yeni araçları kullanabiliyoruz. Güzel araç modellemelerinin ve grafiklerinin yer aldığı City Racing Free'yi dokunmatik kontrollerle oynamaktayız. Aracı sağa veya sola yönlendirmek için sol taraftaki ok tuşlarını kullanıyoruz. Ekranın sağ ve sol tarafındaki gaz ve fren tuşlarına dokunarak aracımızı hızlandırıp yavaşlatabiliyoruz. Gerçekçi konrollere sahip olan City Racing Free boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR