Citymapper 4.1 (Android)

Citymapper

4.1
Citymapper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Citymapper uygulaması yurtdışına çıkan kullanıcıların mobil cihazlarında mutlaka bulunması gereken bir yapım.

Citymapper, Android işletim sistemine sahip tabletlerimiz ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz faydalı bir navigasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Özellikle sık sık yurtdışı seyahatlerine çıkan kullanıcılara hitap eden bir yapım olan Citymapper'ın desteklerdiği şehirler arasında Londra, Madrid, Barcelona, Milan, Roma, Mexico City, San Francisco, Washington DC, Paris ve Berlin bulunuyor.

Uygulamanın temel amacı A noktasından B noktasına gidebilmek için ihtiyaç duyulabilecek her türlü ulaşım aracını kombine ederek kullanıcılara en ideal olanı sunması. Bu sayede şehrin farklı noktalarına kolayca ulaşabilir ve kaybolma riskini sıfıra indirebilirsiniz.Citymapper'da her türlü ulaşım aracına destek sunuluyor. Ulaşım araçları arasında otobüs, metro, tren, taksi ve hatta bisiklet yolları dahi mevcut.

Citymapper'ın en dikkat çeken özelliği ise kullanıcıların isteklerine ve beklentilerine göre düzenlenen bir yapıya sahip olması. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçları olmayacak bilgilerle uğraşmak yerine hedef odaklı bilgilere erişebiliyorlar. Hava durumu bilgilerini de sunan Citymapper, iş ve hobi amaçlı yurtdışı seyahatlerine katılan herkesin mutlaka mobil cihazında bulunması gereken bir yapım.

YORUMLAR