Civilization Revolution 2 1.3.0 (Android)

Civilization Revolution 2

Civilization Revolution 2
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Civilization Revolution 2 başarılı bir mobil strateji oyunudur

Civilization Revolution 2, bilgisayarlarda oynadığımız en köklü strateji oyunu serilerinden olan Civilization'ın mobil cihazlara uyarlanmış yeni versiyonudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabildiğiniz bir oyun olan Sid Meier's Civilization Revolution 2 bize kendi medeniyetimizi inşa etme ve diğer medeniyetler üzerinde hakimiyet kurabilme imkanı veriyor. Oyunda farklı ülkelerden birini seçerek oyuna başlıyoruz ve bu ülkelerin liderlerinin önderliğinde kendi medeniyet maceramızı yaşıyoruz.

Strateji hayranlarının yakından tanıdığı Sid Meier's Civilization serisinin yeni mobil üyesi Civilization Revolution 2, Civilization oyunları arasında mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş ilk Civilization oyunu olma ünvanını taşıyor. Strateji seven oyunculara yenilenmiş yüksek kaliteli 3 boyutlu grafikler sunan Civilization Revolution 2 beraberinde birçok farklı yeniliği de getirmekte.

Civilization Revolution 2'de oyunculara yeni bir uygarlık olan Kore'yi seçebilme imkanı verilirken yeni liderler oyuna ekleniyor. Komunist Rusya'nın lideri Lenin , Kral Sejong ile zenginleştirilen lider seçenekleri ile tarihi yeniden yazabiliyorsunuz. Oyunda zenginleştirilen uygarlık ve lider seçenekleri yeni askeri birimler, teknolojiler, binalar ve harika yapılar ile birleştiriliyor.