Clap to Find 2.0 (Android)

Clap to Find

2.0
Clap to Find
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,350

  • Üretici

    Frimus

Clap to Find, sessiz ya da uçuş modunda olan ve kaybolan telefonlarınızı alkış tutarak bulmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Clap to Find, Android telefonlarını sık sık bir yerlerde unutan ve bulmakta zorluk çeken kullanıcılar için özel olarak geliştirilen bir kayıp telefon bulma uygulaması. Fakat uygulamanın esas amacı sessiz veya uçuş modundaki telefonların ses çıkartmasını sağlayarak bulma.

Telefonlarınızı bulabilmek için ilginç bir method kullanan Clap to Find, alkışlayarak telefon bulmanızı sağlıyor. Uygulamayı yükledikten sonra gerekli hassasiyet ayarlarını yaparak, telefonunuzu bulamadığınız zamanlarda alkış tutup ses çıkarmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sessiz modda ya da uçuş modunda kullandığınız telefonlarınızın kaybolması durumunda onlara ulaşarak ses çıkarmalarını sağlamak neredeyse imkansız. Çünkü hem internet bağlantıları olmuyor hem de hattınız aktif olmadığı için arayamıyorsunuz. Arasanız bile sessiz modda olduğu için sesi çıkmadığından bulmanıza yardımcı olmuyor.

Bu uygulama sayesinde cihazınız ister sessiz modda isterseniz de uçuş modunda olsun, 3 kez alış tutarak cihazınızın ses çıkarmasını yani çalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ses çıkarma dışında titreşim ve flaş ışığını açma gibi ayarları da bulunan uygulama nadiren de olsa işinize çok yarayabilecek olduğundan kesinlikle indirerek Android telefonlarınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR