Clash of Kings 1.0.70 (Android)

Clash of Kings

Clash of Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Kings strateji oyunlarından hoşlananların denemesi gereken yapımlardan biri.

Clash of Kings özellikle gerçek zamanlı strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda yedi fantastik krallığı kontrol etmek için kendi imparatorluğumuzu kurmayı amaçlıyoruz. Kulağa zor geldiği gibi bunu yapması da hiç kolay değil çünkü kurulma aşamasında pek çok tehlikeyle karşılaşıyoruz ve sürekli olarak düşmanlara karşı koymak durumunda kalıyoruz. Saldırılardan başarılı bir şekilde çıkabilmek için kurduğumuz şehrin çok iyi korunması gerekiyor. Güçlü savunma birimlerini kullanarak imparatorluğumuzu koruyabiliriz.

Düşmanlara karşı koyabilmek için güçlü bir orduya sahip olmamız gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek içinse güçlü bir ekonomiye sahip olmamız gerekiyor. PVP savaşlara da katılabiliyoruz. Bana kalırsa oyunun en iyi yönlerinden birisi de bu. İlk başlarda kolay rakipler gelse de güçlendikçe daha zorlu düşmanlarla karşı karşıya geliyoruz.

Genel olarak Clash of Kings, türünün diğer oyunlarıyla paralel bir çizgide ilerliyor. Elbette tasarım ve konu olarak farklı bir yapıya sahip. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Clash of Kings'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR