Clash Of Rome

Clash Of Rome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash Of Rome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Clash Of Rome eğer boş vakitlerinizi değerlendirmek ve taktiksel yeteneklerinizi konuşturmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clash Of Rome'da bizi tarihi bir macera bekliyor. Oyunda siyasi çalkantılarıyla ve güç oyunlarıyla ünlü olan Roma İmparatorluğu dönemine yolculuk ediyoruz ve bu dönemde Roma'nın kontrolünü elimize almak için rakiplerimizle savaşıyoruz.

Clash Of Rome'da oyuncular kendi hükümdarlıklarını inşa edebilmek için ilk olarak kaynak toplamaya ve üretimlerini başlatmaya çalışıyorlar. Sonrasında ise sıra ordumuzu inşa etmeye geliyor. Kaynak topladıkça bu kaynakları askerler yetiştirmek ve savaş araçları geliştirmek için kullanabiliyoruz. Ayrıca karargahımızı da korumak için savunma sistemlerine yatırım yapıyoruz.

Clash Of Rome'u dilerseniz tek başınıza oynayarak görevleri tamamlamaya çalışabilir, dilerseniz online olarak oynayarak diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

YORUMLAR