Classic Racer 0.6.1 (Android)

Classic Racer

Classic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sürükleyici bir yarış dünyasına adım atacağız.

Mobil oyuncuların beğeni ile oynadığı Classic Racer ücretsiz bir yarış oyunudur.

Binden fazla oyuncu tarafından oynanan ve yavaş yavaş kitlesini artırmaya devam eden Classic Racer, THV – Interactive imzası ile geliştirildi ve yayınlandı. Kaliteli grafiklerin ve eğlenceli oynanış mekaniklerinin yer aldığı mobil oyunda birbirinden farklı motosiklet modellerini kullanabilecek ve aksiyon dolu yarışlara dahil olabileceğiz.

Yeni motosiklet modellerinin de yer aldığı oyunda sürücüler motosikletlerini geliştirebilecek ve daha hızlı bir hale getirebilecekler. Oyuncular seçtikleri motosikletleri özelleştirebilecek ve kişiselleştirebilecekler. Üç farklı zorluk seviyesi ile yarışlar rekabet dolu geçecek.  Küresel anlamda liderlik tablosunun yer aldığı yapım da oyuncular beceri düzeylerini sınayabilecekler.

Hızlı ve tempolu bir yapıya sahip olan mobil yarış oyunu 3D grafikler eşliğinde bizlere sürükleyici bir yarış deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen mobil oyunda zengin bir içerik yarış severleri karşılıyor. En son güncellemesini 16 Nisan’da alan oyun şu sıralar keyifle oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR