Clean Droid 2.0.5 (Android)

Clean Droid

Clean Droid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clean Droid kullanışlı özelliklere sahip bir Android bakım ve hızlandırma uygulamasıdır

Clean Droid mobil cihazlarınız için siz pratik bir hızlandırma ve optimizasyon çözümü sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Android hızlandırma uygulaması olan Clean Droid temel olarak Android cihazlarınız üzerinde çalışan uygulamalar ve oyunlar için daha çok sistem kaynağı ayırabilmenizi mümkün kılıyor. Normalde Android cihazlarınız üzerinde çalışan her uygulama ve servis bir miktar bellek bölümü kullanmaktadır. Bu kullanılan bellek uygulama sayısına bağlı olarak artar ve sonuçta Android cihazınızda yavaşlamalar görülebilir. Clean Droid kullanarak bu yavaşlamayı otomatik olarak engelleyebiliyorsunuz. Uygulama bu iş için telefon ekranınız kapandığında otomatik olarak RAM temizleyebiliyor veya RAM kullanımızın belli bir oranın üzerine çıktığında otomatik temizleme yapabiliyor.

Clean Droid beraberinde kullanışlı ek özellikler de getirmekte. Uygulamanın gereksiz dosya temizleme aracı sayesinde çöp dosyaları kolayca tespit edip silebiliyorsunuz. Ayrıca internet üzerindeki gezintilerinizin izlerini de Clean Droid kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla tarayıcınızdaki internet geçmişi ve aramaları, Google Play geçmişi, sohbet kayıtları, indirilen uygulamaların kayıtlı dosyaları, şifreler silinebiliyor.

Clean Droid içerisinde uygulama yönetim ve kaldırma aracı da yer alıyor. Bu aracın en kullanışlı özelliği bütün uygulamaları listeleyerek toplu olarak uygulama kaldırma işlemini gerçekleştirebilmenize imkan vermesi.

YORUMLAR