Clicker Heroes 1.1.4 (Android)

Clicker Heroes

Clicker Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clicker Heroes, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz mükemmel bir rol yapma oyunudur.

Clicker Heroes, daha önce Steam ve iOS platformunda büyük başarılara imza atmış bir rol yapma oyunu. Şimdi de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerde oynanabilen bu oyunda, basit ama inanılmaz eğlenceli bir maceraya ortak oluyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu oyuna daha önce denk gelmediyseniz bir an önce oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim. 

Clicker Heroes oyununu daha önce çıktığı platformlardan biliyoruz. Açıkçası bu kadar büyük başarıya ulaşacağını PC için çıktığı dönemlerde kendi aramızda iddia ediyorduk. Sadece tıklama yeteneklerinizin test edildiği bir oyunun böylesine bir başarı yakalaması gerçekten inanılmaz. Clicker Heroes'da kendine özgü yetenekleri olan kahramanlarımızla canavarlara saldırıyoruz ve seviyelerini yükseltmeye çalışıyoruz. Kısaca özetlemek gerekirse; altın için canavarları öldürüyoruz, hazineleri buluyoruz ve yeni dünyaları keşfediyoruz. Ve klanlar, başkalarıyla veya çevremizle kurduğumuz klanlarla karşı tarafa baskınlar yapabiliyoruz. 

Özellikleri:

  • 1000'in üzerinde bölgede boss ve canavarlarla savaşma
  • Eşsiz becerilere sahip onlarca kahraman
  • Savaşta kullanılmak üzere açılabilen 9 yetenek
  • Klan kurma ve diğer oyuncularla interaktif oyun deneyimi
  • Liderler ve Başarılar Sıralaması
  • Çoklu Dil Desteği (Maalesef şuanlık Türkçe yok)

Uzun soluklu harika bir maceraya atılmak istiyorsanız Clicker Heroes'u ücretsiz indirebilirsiniz. Oynamanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR