Clumsy Ninja 1.0 (Android)

Clumsy Ninja

1.0
Clumsy Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja yetiştirmeye hazır mısınız? iOS kullanıcılarının gönüllerinde taht kuran sevimli ninja Android cihazlarda da karşımızda.

iOS kullanıcılarını Clumsy Ninja yüzünden kıskanan Android sahibi herkese müjdeler olsun. Clumsy Ninja, aylar süren bir bekleyişin sonunda Android kullanıcılarına da ulaştı. Ne var ki her şey beklendiği kadar intişamlı olmadı. Android 2.3 ve üzeri versiyonlarda çalıştığını iddia eden oyun, performansı düşük kalan mobil cihazlarda zaman zaman takılıyor. Genel anlamda fizik motoru ve tepkime hızı iOS versiyonundaki gibi iyi olmayan Clumsy Ninja'nın Android versiyonunu oynamak için performansı ortalamanın üstünde bir cihazla yaklaşmanızı öneriyoruz.


Clumsy Ninja, sakar ve ufak bir ninja’nın eğitim sürecinde size faal bir rol üstlenmenizi sağlıyor. Bu güne kadar hepimiz çoktan mektebi bitirmiş ninjalar ile bu savaşçıların üst düzey dövüş yeteneklerini test ettiğimiz oyunlar oynadık. Clumsy Ninja’da ise bir ninja’nın da icraatleri haricinde insanı yanlarını keşfetmemizi sağlıyor. Sadece yetişkinler değil, ufak çocuklara da oynatabileceğiniz bu oyun, abartılmış kan ve şiddet görüntülerinden uzak.


Eğitim şart! Bu sebepten ötürü hocalığınızı itina ile konuşturmanız gerekiyor. Ufak ve sevimli ninja ile sağlayacağınız her etkileşim onu daha becerikli bir hale sokacaktır. Bir göreceksiniz ki, öğrenciniz yeni marifetler kazanmış ve özel hareketleri uygulayabiliyor. Dürüst olmak gerekirse ninja ustası olma fikri bizim de gönlümüzü epey bir okşadı.


Clumsy Ninja’da oyun zevkinize renk katacak unsurlara gelecek olursak, başı çekenleri şu şekilde sıralayabilirız:


Yeni Kuşaklar Edinin
Yeni yeteneklerle birlikte yeni mertebelere ulaşın. Dilerseniz başarıya odaklanmayıp 70’ten farklı oyun içi araç ile birlikte etkileşim sağlayabilirsiniz.

Serüveni Yaşayın
Yapmış olduğunuz yeni görevlerle birlikte yeni topraklara ayak basın, yeni oyunlar oynama fırsatı yakalarken yeni karakterlerle de tanışın.

Kendi Ninjanızı Yapın ve Arkadaşlarınızla Paylaşın
Ninja’nızı farklı kılan ona hangi kuşağı taktırdığınızdan sonra onu nasıl giydirdiğinizdir. Birbirinden farklı bir sürü elbiseler ve aksesuarlar eşliğinde minik savaşçının resmini çekip arkadaşlarınıza gönderin.

Euphoria simülasyon teknolojisini kullanan ilk oyunlardan biri olan Clumsy Ninja, sevimli dostunuza gerçekçi bir hava kazandırıyor. Öyle ki, ninjanızı gıdıklarken gösterdiği tepki bile sizi şaşırtacaktır.


Oyunu indirmek tamamen ücretsiz olsa da oyun içi satın alma opsiyonlarına karşı tedbirli olmanızı öneririz.