CM Keyboard 1.5.1 (Android)

CM Keyboard

CM Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CM Keyboard, birbirinden güzel özellik ve emojilere sahip olan kullanışlı ve şık bir Android klavye uygulaması.

CM Keyboard, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde standart klavye uygulamasını kullanmaktan sıkıldıysanız ve kullanmak istediğiniz klavyenin size daha rahat bir kullanım ile birlikte daha çok seçenek ve özellik sunmasını istiyorsanız denemeniz gereken klavye uygulamalarıdan bir tanesi.

Bir çok dilde destek veren CM Keyboard'un Türkçe dil desteği olması da Türk kullanıcılar açısından büyük bir artı.

Klavyenin üst kısmında bulunan rakamlar sayesinde rahat rahat istediğiniz sayıları yazma olanağı sunan CM Keyboard, klavye üzerinde bir çok emoji ve emoji tuşu sunuyor. Sisteminizde bulunan emojileri size sunan uygulama, bu emojileri tüm platformlar üzerinde kullanabilme imkanı da sunuyor.

Kolay emoji kullanımını ön plana çıkaran klavye uygulaması sayesinde daha önceden emoji kullanmaya alışık olmasanız bile rahatlıkla alışarak bir süre sonra sürekli emoji kullanır hale gelebiliyorsunuz.

Duygu ve düşüncelerinizi daha içten ve samimi olarak açıklamanıza yardımcı olan emojiler kullanmak istiyorsanız CM Keyboard uygulamasını ücretsiz olarak indirip dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Yeni ve şık bir arayüz, rahat kullanım, klavye üzerinde emojiler, onlarca yeni emoji ve daha bir çok özellik sunan CM Keyboard uygulamasını indirip göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR