Coast Guard: Beach Rescue Team (Android)

Coast Guard: Beach Rescue Team

Coast Guard: Beach Rescue Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coast Guard: Beach Rescue Team mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Coast Guard: Beach Rescue Team eğer boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz size aradığınızı sunabilecek bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Coast Guard: Beach Rescue Team'da sahil güvenlik görevlerini üstlenen bir ekibi kontrol ediyoruz. Coast Guard: Beach Rescue Team'de hem karada hem de sahil ve denizde farklı görevlere çıkıyoruz, bu nedenle oyunda hem arabaları hem de tekneleri kullanabilmekteyiz.

Coast Guard: Beach Rescue Team'de bir can kurtaran olarak görevimiz sahile ve denize dürbünlerimizle göz atarak yardıma ihtiyaç duyan insanların yerini bulmak. Sonrasında ise bu insalarıların yanına teknelerimizle gidiyoruz ve onları güverteye alarak karaya çıkarıyoruz. Fakat işimiz burda bitmiyor, tıbbi yardıma ihtiyaç duyan insanları hastaneye götürmemiz de gerekiyor. Bu iş için aracımızla trafik içinde hızlı bir şekilde yol almaya ve kaza yapamamaya çalışıyoruz.

Coast Guard: Beach Rescue Team içinde 10 farklı araş seçeneğine sahibiz. Bu araçları farklı kontrol yöntemlerini ve kamera açılarını kullanarak yönetebilmemize izin veriliyor. Oyunda park etme görevleri de bulunmakta.

YORUMLAR