Color Flashlight (Android)

Color Flashlight

Color Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Flashlight, karanlıkta kaldığınızda ortamı aydınlatmak için Android mobil cihazlarınızı kullanmanızı sağlayan ücretsiz ve basit bir uygulama.

Color Flashlight, el fenerine ihityaç duyduğunuzda size yardım edebilecek olan basit ama son derece yararlı bir Android uygulama. Üstelik uygulama diğer el feneri uygulamalarından farklı olarak rengarenk ışıklandırma seçenekleri sunuyor.

Düz bir el feneri görevi görebiliyorken aynı zamanda disko topu, polis ışığı, mum yada led ışık aydınlatması da sağlayan uygulama mutlaka her Android mobil cihazda yer alması gereken uygulamalardan bir tanesi. Özellikle sık sık elektrik kesintileri yaşanan bölgelerde yaşıyorsanız, bu uygulama sayesinde hiç bir zaman karanlığa mahkum olmazsınız. Sadece aydınlatma yetinmeyerek ortamı renklendirebildiğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Sokakta, evde, partilerde, elektrik kesildiğinde vb. ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsanız mobil cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hem yarar sağlayıp hem de eğllenebilirsiniz. Örneğin evde çok sıkılıyorsunuz ve basit bir eğlence bile sizi keyiflendirmeye yetecek. Mobil cihazınızdan hareketli bir şarkı oynatıp, Color Flashlight uygulaması üzerinde disko topunu açarak kendi kendinize eğlenebiliyorsunuz. Kulağa komik gelebilir ama kimi zaman bu tarz ufak şeyler sizi mutlu etmeye yetecektir.

Ücretsiz bir el feneri uygulaması istiyorsanız uygulamayı mutlaka cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR