Colors United 1.0 (Android)

Colors United

1.0
Colors United
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colors United, bugüne kadar oynayıp oynayabileceğiniz en renkli ve heyecanlı bulmaca olmaya aday olan ücretsiz bir Android oyunu.

Colors United, akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde oynayacağınız ücretsiz bir Android bulmaca oyunu. Henüz çok yeni olan uygulamanın kısa sürede büyük kitlelere ulaşacağına eminim.

Oyundaki amacınız tüm oyun alanını tek renge dönüştürmek. Fakat bunun için hem zaman hem de hamle sayısı limitiniz bulunuyor. Muhtemelen bugüne kadar oynayacağınız en renkli bulmaca oyunu olacak olan Colors United, uzun süre oynandığında gözlerini biraz yorabilir. Bunun nedeni oyun alanında küçük küçük bir çok farklı renk olması. Göz ağrımasının önüne geçebilmek için ufak molalar vererek devam edebilirsiniz.

Oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz türden bir bulmaca oyunu olan Colors United'da şu an için 75 bölüm bulunuyor ve her bölümün heyecanı ayrı. 4 farklı element ile oynayacağınız oyunda oyun alanını ne kadar erken tek renge dönüştürürseniz o kadar iyi. Oyundaki normal şekilde yer alan 75 bölüme ek olarak 15 sürpriz bölüm daha var. Fakat bu 15 bölümü oynayabilmek için 75 bölüm içerisinde size sunulan görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin herhangi bir bölümü turuncu rengini kullanarak geçmeniz istendiğinde, başarabilirseniz sürpriz bölümlerden bir tanesini oynayabiliyorsunuz.

Küçük küçük artışlar ile tüm oyun alanına tek rengi yaymaya çalışacağınız oyunu, yapısı gereği heyecan içerisinde oynana bir bulmaca oyunu. Genelde bulmaca oyunlarında zihninizi yorarak sonuca ulaşırsınız ve çok fazla heyecan olmaz. Fakat Colors United'da zihin yormaya ek olarak heyecan ve eğlence de bulunuyor.

Oyunun şüphesiz en güzel yanlarından bir tanesi ise ister tekli modda oynayabiliyor, isterseniz de arkadaşlarınız ile multiplayer girerek karşılaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile aranızda oluşacak rekabetten galip çıkabilmek için oyunda usta olmanız şart.

Her bölümde farklı kuralları buluna Colors United'da her bölümü geçebilmek için farklı bir stratejiye sahip olmanız gerekiyor. Size verilen hamle sayısından daha fazla hamle ile elbet bölümü bitiriyorsunuz ama önemli olan size verilen hamle sayısını kullanarak bitirebilmeniz.

Oyunu ilk yüklediğinizde kısa bir eğitim bulunuyor. Bu eğitimi tamamlayarak oyunun mantığını çözüp oyuna başlamanız yararınıza olacaktır diye düşünüyorum.

Colors United'ı oynamak isteyen oyuncular Android telefon ve tabletlerine tamamen ücretsiz olarak indirebiliyor. Fakat oyun içerisinde reklamlar ve satın alma opsiyonları sunuluyor. Yinede ücretsiz olarak dilediğiniz kadar oynama şansınız bulunuyor.

YORUMLAR