Combat Strike: Gun Shooting - Online FPS War Game 1.2 (Android)

Combat Strike: Gun Shooting - Online FPS War Game

1.2
Combat Strike: Gun Shooting - Online FPS War Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tanınmış haritalarda FPS deneyimi yaşayacağız.

Fakmod LTD tarafından geliştirilen Combat Strike: Gun Shooting - Online FPS War Game mobil simülasyon oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak mobil platformda yayınlanan oyunda FPS dünyasına adım atacak ve sürükleyici bir oynanış ile karşılaşacağız. Bilgisayarlarda oynanan CS:GO’ya oldukça benzeyen yapımda oyuncular tanınmış haritalarda mücadele edecekler. Benzersiz çok sayıda farklı silah ile oyuncular rakiplerini etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Oldukça başarılı bir yapıya sahip olan mobil yapımda mekanikler oyuncuları tatmin edicidir.

Grafik açıları ile oyunculara bekleneni veren Combat Strike: Gun Shooting - Online FPS War Game şuanda 10 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor. Oyuncular dilerlerse tek oyunculu olarak dilerlerse de multiplayer oyunculu olarak FPS oyunu oynayabilirler. Tekli modda botlar ile oynanılırken çoklu modda ise dünya çevresindeki oyuncular ile karşı karşıya geliyoruz. Oyunclar silahlarını da yükselterek daha güçlü bir hale getirebilecekler. Konsol kalitesindeki grafikler ile oyuncular sürükleyici ve ücretsiz bir FPS oyunu oynayacaklar.

Combat Strike mobil platformda Google Play üzerinden oyunculara sunuluyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR