Combo Clash

Combo Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Combo Clash, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz aksiyon dolu rpg oyunu.

Combo Clash, fantastik dünyanın kapılarını aralayan süper kahramanlardan oluşan ordumuzu kurup yaratıklarla mücadele ettiğimiz aksiyon yüklü bir rol yapma oyunu ve Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş. Japon çizgi filmlerini anımsatan görsel çizgileriyle dikkat çeken oyunda ister tek başımıza istersek te dünya genelinde oyuncularla bir araya gelip savaşabiliyoruz.

Geliştiricinin dediği kadar olmasa da göze hoş gelen görseller sunan yapımda birbirinden yetenekli, savaşmak için doğmuş kahramanları kontrol ediyoruz. Oyundaki ilk görevimizde direkt yaratıklarla karşı karşıya geliyoruz. Tabii ki eğitim bölümü olduğundan yaratıklar devasa görünse de fazla güçlü değiller. Tüm kahramanlarımızla eş zamanlı üzerlerine saldırarak kısa zamanda kahramanlarımızın gücünü ve onları nasıl kontrol edeceğimizi gösteren eğitim aşamasını tamamlıyoruz. Bu noktadan sonra farklı mekanlarda bulunarak ekip arkadaşlarımızla birlikte yolumuza çıkan her türlü kötü canlıyı ezerek verilen görevleri, istenen sürede tamamlayarak ilerliyoruz.

Teke tek karşılaşmalarında da olduğu oyunun asıl olayı kombolar. Oyun alanında karakterlerin yanında beliren saldırı butonlarına ardı ardına basarak kahramanlarımızı coşturabiliyor, karakter değişimi yaparak renk cümbüşü yaratabiliyoruz. Dövüşler gerçekten zevk veriyor ve fazla kaptırıp saatlerinizi harcayabiliyorsunuz.

YORUMLAR