Combo Queen

Combo Queen
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Combo Queen, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğini eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Geçmişte yapılmış oyunlara özlem duyanlar ve retro severler bu oyunu beğenecektir diye düşünüyorum.

Combo Queen, adından da anlaşılacağı üzere ne kadar çok kombo yapıp düşman öldürebilirseniz o kadar çok puan alıp ilerleyebileceğiniz türde bir oyun. Fakat aynı zamanda da pek çok kategoriyi kendi içinde kombo yaparak birleştirmiş de diyebiliriz.

Biraz ritmik aksiyon, biraz koşu, biraz da rol yapma oyunu olarak nitelendirebileceğimiz bir oyun olan Combo Queen gerçekten çok hoş ve eğlenceli piksel art tarzında geliştirilmiş. Eğer arcade oyunları seviyorsanız zaten bu oyun ilgi alanınıza giriyor.

Oyunda bir kraliçe rolünde oynuyorsunuz. Bu kraliçe aslında baltalı bir savaşçı ve düşmanlarını öldürmek için yola çıkmış durumda. Savaşları kontrol etmek içinse yapmanız gereken doğru anlarda ekrana dokunmak.

Oyunda rol yapma öğeleri de mevcut dedik, bunun sebebi de silahlarınızın yükseltilebilir olması diyebilirim. Bununla birlikte benzersiz bir kombo ve savaş sistemine de sahip olduğunu belirtmek istiyorum.

Oyunda pek çok farklı çeşitte canavar bulunuyor ve bunların içinde nadir olanları da mevcut. Bu da yine oyuna bir RPG havası katıyor. Ayrıca oyun içinde mini oyunlar, rastgele oluşturulan zindanlar da oyunu çok daha eğlenceli kılmış.

Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor diyebileceğim tarzda bir oyun olan Combo Queen'i indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR