Commando Adventure Shooting 1.3 (Android)

Commando Adventure Shooting

1.3
Commando Adventure Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commando Adventure Shooting ortalama kalite sunan bir shooter oyunudur.

Commando Adventure Shooting’de düşman sınırlarında tek başına kalmış bir komandoyu kontrol ediyoruz. Kötü şansımız burada da devam ediyor ve düşman askerleri her yerde bizi arıyor. Öldürmek için gelen düşman birliklerini tek tek ortadan kaldırmalı ve ne pahasına olursa olsun hayatta kalmalıyız.

Oyundaki amacımız sürekli olarak ortaya çıkan düşman birliklerini bir şekilde şaşırtmak ve gizlice hepsini öldürmek. Bunun için çok sessiz ve hızlı olmamız gerekiyor. Parmağımızı ekran gezdirerek etrafı kolaçan edebiliyoruz. Düşman gördüğümüz anda silahımızı doğrultmalı, iyi nişan almalı ve tetiğe basmalıyız. Ekranda bir de radarın bulunması düşmanların yerini bulmamızı kolaylaştırıyor.

Oyunda gerçekçi grafikler ve ses efektlerine yer verilmiş. Yine de asker modellemelerinin biraz daha gerçekçi olmasını beklerdim. İçgüdüsel kontroller oyun esnasında herhangi bir problem yaşamamızı engelliyor.

Aksiyon bazlı shooter oyunlarından keyif alıyorsanız Commando Adventure Shooting’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ücretsiz olması da en önemli avantajı.