Commercial Bus Simulator 16 1.5 (Android)

Commercial Bus Simulator 16

1.5
Commercial Bus Simulator 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commercial Bus Simulator 16 mobil cihazlarınızda oynayabileceğinz bir simülasyon oyunudur

Commercial Bus Simulator 16 oyunculara zorlu otobüs kullanma testleri sunan bir mobil simülasyon oyunu olarak özetlenebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Commercial Bus Simulator 16'da ticari bir otobüsün şöför koltuğuna oturma imkanına sahibiz. Oyunda temel olarak otobüsümüzle yolcu taşıyarak para kazanmaya çalışmaktayuız. Bu iş içinde otobüsümüzle şehir içindeki durakları ziyaret etmemiz ve yolcuları duraklardan alarak varmak istedikleri yere götürmemiz gerekiyor. Oyunda bir yandan zamana karşı yarışıyor, diğer yandan trafikteki araçlara çarpmadan ve kaza yapmadan yol almaya çalışıyoruz.

Commercial Bus Simulator 16'nın en güçlü yönü oyunun fizik motoru. Oyunda kullandığımız otobüsler yol şartlarına uygun tepkiler veriyor. Örneğin; hızlı bir şekilde viraj alırken veya dönüş yaparken otobüsümüz sağa veya sola doğru yatabiliyor. Ayrıca kasislerden geçerken otobüsümüz hoplayabiliyor. Bu şartlarda otobüsümüzü dengede tutma işi ise bize düşmekte.

Commercial Bus Simulator 16 içerisinde birçok farklı otobüs seçeneği yer almakta. Oyunda para kazandıkça yeni  otobüslerin kilidini açabilmekteyiz. Otobüslerimiz hem iç kamera açısını hem de dış kamera açısını kullanarak kontrol edebiliyoruz.

Commercial Bus Simulator 16'nın grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Oyundaki araç ve şehir grafikleri çok yüksek kaliteye sahip olmasa da göz tırmalamıyor. Oyundaki ağaçlar gibi öğeler ise düşük kaliteye sahip.

YORUMLAR