Commute: Heavy Traffic

Commute: Heavy Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commute: Heavy Traffic mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Commute: Heavy Traffic oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan ve bir kere oynadıktan sonra bağımlılığa dönüşebilen mobil oyunlardan biri.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir trafik oyunu olan Commute: Heavy Traffic'de kolay kontroller keyifli bir oynanışla birleşiyor. Normalde araba kullandığımız oyunlarda en yüksek hızı yapmaya ve rakiplerimizi geçmeye çalışırız. Fakat Commute: Heavy Traffic'te araç kullanmanın gerçek zorluğuyla yüzleşiyoruz ve sıkışık trafik arasında kaza yapmadan yol almaya çalışıyoruz.

Commute: Heavy Traffic'teki temel amacımız bize arkadan yaklaşan araçlar bize çarpmadan ilerlemek. Bir yandan da aracımıza fazla gaz verip öndeki araca da çarpmamamız gerekiyor. Biz ilerledikçe yan şeritlerde boşluklar açılıyor ve bu boşluklara kaymamız gerekiyor.

Commute: Heavy Traffic içerisinde birçok farklı araç seçeneği mevcut ve bu araçlar kendilerine haz sürüş dinamiklerine sahip. Bu da bize her yeni araçla birlikte yeni bir oyun tecrübesi sunuyor. Farklı mekanlar da oyun içerisinde yer alıyor.