Construction Crane Hill Climb

Construction Crane Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Crane Hill Climb, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kepçe operatörü simülasyonudur.

Construction Crane Hill Climb, kepçe operatörü olarak yer aldığınız oyunda 3D sürüş keyfi yaşayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, virajlı ve zorlu yolları aşmaya çalışacak ve aracınızı geliştirerek bu zorlukları daha kolay aşmayı başaracaksınız. Bu tarz simülasyon oyunlarını sevenlere Construction Crane Hill Climb'ı önerebilirim.

Bana pek hitap etmese de ülkemizde kamyon şoförlüğüne veya kepçe operatörlüğüne nedense yoğun ilgi var. Bunun sebebini bilmiyorum ama çocukken oturup nasıl çalıştıklarını izlediğimi hatırlıyorum. Construction Crane Hill Climb oyunu da bu tadı yakalamanıza az da olanak veren oyunlardan biri ve muadilleriyle karşılaştırıldığında oynanış olarak bir adım öne çıkıyor. Hassas sürüş mekanizması sayesinde tıpkı bir vinç sürüyormuş hissi yaşıyorsunuz ve ses efektleriyle de tamamen kendinizi kaptırıyorsunuz. Construction Crane Hill Climb'in zorlu yollarında ne kadar başarılı olacağınız tamamen sizin becerinize bağlı, yolda karşınıza çıkacak dağ keçisi ve ayılara da dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Eğer eğlenceli bir sürüş simülasyonu arıyorsanız Construction Crane Hill Climb'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR