Construction Simulator 2014 (Android)

Construction Simulator 2014

Construction Simulator 2014
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Simulator 2014 inşaat ve iş makinelerini kontrol ettiğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu.

Construction Simulator 2014 özellikle simülasyon oyunlarından hoşlanan oyuncu kitlesine hitap eden bir iş makinesi simülasyonu oyunu olarak tanımlanabilir. Uygulama marketlerde çok sayıda simülasyon oyunu bulunmakta fakat bunların çok azı Construction Simulator 2014’ün kalitesine yaklaşabiliyor. Bu oyunu hem tabletler hem de akıllı telefonlar üzerinde oynamak mümkün.

Oyunda tahmin ettiğiniz gibi birbirinden farklı amaçlar için üretilmiş iş makinelerini kontrol ediyor ve bizden tamamlamamız istenilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyunda tam tamına 14 farklı inşaat makinesi bulunuyor. Elbette bunların hepsi farklı kontrol mekanizmalarına sahipler. Gerçekçi bir deneyim yaşatmayı başaran Construction Simulator 2014’te modellemeler de detaylı bir yapıda sunuluyor. İlk başlayan oyuncular daha kolay kontrol mekanizmasını tercih edebilirler. Eğer bu konuda biraz tecrübeniz varsa uzmanlara göre olan kontrol mekanizmasını seçebilirsiniz.

Monotonluktan uzak yapısı, gerçekçi modellemeleri ve keyifli atmosferiyle simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan herkes Construction Simulator 2014’ü zevkle oynayabilir.