Construction Simulator PRO 17 (Android)

Construction Simulator PRO 17

Construction Simulator PRO 17
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Simulator PRO 17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Construction Simulator PRO 17 eğer detaylı ve gerçekçi bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir inşaat simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Construction Simulator PRO 17'da şehirdeki en görkemli binaları inşa etmek için uğraş veriyoruz. Fakat inşaat kariyerimize başlarken herşeye sıfırdan başlıyoruz. İlk olarka küçük işler için sözleşme imzalıyor, birkaç katlı küçük binalar inşa ediyoruz. Kazandığımız parayı ise şirketimize yatırım yapmak için kullanıyoruz. Yeni inşaat araçları alıyor ve sahip olduğumuz araçları geliştiriyoruz. Bu sayede daha büyük binalar ve hatta gökdelenler inşa edebiliyoruz.

Construction Simulator PRO 17 oynarken inşaatları adım adım yapıyoruz. İlk önce binanın temelinin atılacağı yeri kazıyoruz. Kepçelerle ve dozerlerle molozları çıkarıp taşıyoruz. Sonrasında ise katları çıkmaya başlıyoruz. Oyunda 17 farklı araç seçeneğine sahibiz, bu araçları iç kamera açısıyla kontrol edebiliyoruz. Bunun yanında 2 büyük şehir ve 2 kırsal alan haritası Construction Simulator PRO 17'de yer alıyor.

Construction Simulator PRO 17 oynarken su parkları, gökdelenler, belediye binaları, rüzgar santralleri gibi farklı yapılar inşa edebilirsiniz.

YORUMLAR