Contacts Backup -- Excel & Email Support 2.0.8 (Android)

Contacts Backup -- Excel & Email Support

Contacts Backup -- Excel & Email Support
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contacts Backup ile rehberinizi saniyeler içerisinde yedekleyebilir, yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Contacts Backup, telefon rehberiniz binlerce kişiden oluşsa dahi kişilerinizi çok kısa bir sürede yedekleyebilen hızlı ve pratik bir mobil uygulama. Yeni bir telefon satın aldıysanız, rehberinizi zahmetsizce nasıl aktaracağınızı düşünüyorsanız bu uygulama tam size göre.

Rehber yedeklemeyi en basit hale getiren uygulama, içe aktar ve dışa aktar olmak üzere 2 sekmeden oluşan basit bir arayüz ile geliyor. Uygulamanın rehberinize erişimine izin verdikten sonra tek yapmanız gereken yedeğin gönderileceği e-posta adresini girmek. Saniyeler içerisinde belirttiğiniz e-posta adresinize yedekleme zamanı, cihaz ismi ve yedeğinizi içeren bir e-posta gönderiliyor. Yedeklenen rehberinize Microsoft Excel yazılımı üzerinden bakabiliyor, QR kodu uygulama içerisindeki barkod okuyucudan okutup rehberinizi yeni telefonunuza aktarmış oluyorsunuz.

Not: Üreticiye göre, rehber yedeğiniz geçici olarak sunucuda tutuluyor ve bir hafta içerisinde otomatik olarak siliniyor. Dilerseniz rehberiniz yedeklendikten hemen sonra kendiniz de silebiliyorsunuz.