Country - Car Racing

Country - Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Country - Car Racing farklı ülkelerle yaırştığıunız bir mobil yarış oyunudur

Country - Car Racing farklı ülkeleri temsil eden farklı arabalarla yarışmanızı mümkün kılan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı  oyunu olan Country - Car Racing'de Türkiye, Almanya, Amerika, Rusya, İtalya, Fransa ve diğer ülke yarış takımlarının arasındaki mücadele konu alınıyor. Oyunda bu ülkeler yarışırken biz kendimize bir taraf seçiyoruz ve yarışa dahil oluyoruz. Oyun içerisinde her ülkeyi, o ülkeyle özdeşleşmiş arabalar temsil ediyor. Türkiye'yi asfaltların kralı Şahin temsil ederken Almanya BMW E30, Rusya Lada, İtalya Lamborghini, Amerika Ford Mustang gibi arabalarla temsil ediliyor.

Country - Car Racing akıllı telefon veya tabletinizin hareket sensörüyle oynanabilen bir yarış oyunu. Oyunda aracımızı yönlendirmek için mobil cihazımızı sağaveya sola doğru hareket ettiriyoruz. Gaz ve fren yapmak için ise ekranın sağ ve solundaki pedal tuşlarına dokunuyoruz.

Country - Car Racing grafik olarak çok başarılı değil. Ortalama grafik kalitesi sunan oyun boş zaman öldürmek için değerlendirilebilir.