Cracking Sands - Combat Racing

Cracking Sands - Combat Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cracking Sands - Combat Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Cracking Sands - Combat Racing yüksek hızı bol aksiyonla birleştiren eğlenceli bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cracking Sands - Combat Racing'de savaşla kaosa sürüklenmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada çökmüş medeniyetin kalıntıları altında az sayıda insan hayatta kalmaya çalışıyor. Eski medeniyetin yerine bu insanlar tarafından oluşturulmuş kabileler hüküm sürüyor. Kabileler arasında kimin güçlü olduğunu belirlemek için ise ölüm yarışları düzenleniyor. İşte biz de bu yarışlara katılıyoruz.

Cracking Sands - Combat Racing'e kendi yarışçımızı yaratarak başlıyoruz. Sonrasında ise ağır silahlarla donatılmış araçlarımıza atlayarak yarış pistlerine çıkıyoruz ve rakiplerimizle karşılaşıyoruz. Yarışlarda bir yandan en hızlı araç olmaya ve rakiplerimizi geride bırakmaya çalışıyor, bir yandan da silahlarımızı kullanarak rakiplerimizi yavaşlatmaya çalışıyoruz.

Cracking Sands - Combat Racing'in oldukça heyecanlı bir oynanışı var. Yarışırken savaşmanızın yanısıra rampalardan uçuyor, power upları toplayarak geçici bir süreliğine süper hıza çıkabiliyorsunuz. Oyunda araçlarımızda makinalı tüfekler, füzeler, mayınlar gibi silahlar da kullanabilmekteyiz.

Cracking Sands - Combat Racing'in güzel yönü oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak oynayabilmeniz ve diğer oyunculara karşı yarışabilmeniz.

YORUMLAR