Craft Cop Pursuit Blocky Thief

Craft Cop Pursuit Blocky Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Craft Cop Pursuit Blocky Thief'te kanundan kaçan suçluları yakalamaya çalışıyoruz.

Craft Cop Pursuit Blocky Thief, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda polislerden kaçan hırsızları yakalamaya çalışıyoruz. Hararetli mücadelelerin yaşandığı bu oyun, genel bir değerlendime yapacak olursak daha çok çocuklara hitap ediyor.

Oyunda polis aracımızın direksiyonu başına geçiyoruz ve ekran üzerinde yer alan butonları kullanarak kontrole başlıyoruz. Pedalları ve yönlendirme butonlarını büyük bir hassasiyetle kullanmamız gerekiyor. Aksi halde kaza yaparak hem vakit kaybediyor hem de aracımıza hasar veriyoruz.

Belli bir hasar alma limitine sahip olan aracımızı çok fazla kazaya karıştırırsak başarısız olmuş sayılıyoruz. Suçluların peşinden giderken işimizi kolaylaştırmak adına kullanabileceğimiz birçok güçlendirici öğeye sahibiz. Yola yağ bırakabiliyor ve hatta elektronik aletleri devre dışı bırakan EMP fırlatabiliyoruz. Bunları lehimize kullanarak suçluları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yakalama şansına sahibiz.

Oyunda yer verilen şehir gerçekten büyük. Açık dünya olmasa bile açık dünya oyunların verdiği hisse yakın. Üç boyutlu fakat çizgi film tadındaki grafikleri ile çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu oyun aksiyon odaklı oyunlardan hoşlananların denemesi gerekenlerden.

YORUMLAR