Crash and Burn Racing

Crash and Burn Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crash and Burn Racing sıradışı bir yarış oyunudur

Crash and Burn Racing eğer yarış oyunu denemeyi seviyorsanız size alışılmadık ve bir o kadar eğlenceli bir tecrübe yaşatacak bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indsirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Crash and Burn Racing'de alışılagelmiş yarış oyunlarından çok farklı bir yarış deneyimi bekliyor. Crash and Burn Racing'de diğer arabalarla yarışmak yerine etrafımıza zarar vermeye çalışmaktayız. Oyuncular Crash and Burn Racing'de ölümcül silahlarla donatılmış olan ve nitroya sahip araçların sürücü koltuğuna oturuyorlar ve rakiplerini yarış sırasında yok ederken şehre olabildiğince zarar vermeye çalışıyorlar.

Crash and Burn Racing bolca aksiyona yer veriyor, patlamalar ve parçalanmalar oyunun büyük bir parçası. Oyunda süper arabaların yanında ambulanslar, otobüsler ve itfaiyeler gibi çeşitli araçları kullanabiliyoruz. Oyundaki her bir araba geliştirilebiliyor ve daha fazla yıkım yapabilmek üzere kişiselleştirilebiliyor. Oyunda rakiplerimizi yok ettikçe para kazanmaktayız ve bu parayı araçlarımızı geliştirmeye harcamaktayız. Aracımızın motorunu geliştirebileceğimiz gibi görünümünü de değiştirebiliyoruz.

Crash and Burn Racing'da arabanızı çarptığınızda veya parçaladığınızda oyun bitiyor. Bu sahneler kayıt ediliyor ve video olarak tekrar oynatılabiliyor. Bu videoları Facebook, Twitter ve YouTube üzerinden paylaşmanıza izin verilmekte.