Crazy Basketball 1.0 (Android)

Crazy Basketball

1.0
Crazy Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Basketball ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil basketbol oyunudur

Crazy Basketball basit bir mantığa dayanan ve vakit öldürmek için güzel bir seçim olabilen bir mobil basketbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crazy Basketball oyun severlere arcade tadında bir eğlence sunuyor. Oyunda temel olarak şut atma yeteneklerimizi zorlu bir teste tabi tutuyoruz. Crazy Basketball'un oynanışı NBA All Star karşılaşmalarında düzenlenen 3 sayı yarışmalarına benziyor. Oyunda zamanla yarışıyoruz ve bize verilen süre içerisinde en çok sayıda topu fileden geçirmeye çalışıyoruz. Bu sayede en yüksek puanı yakalamak için mücadele edebiliyoruz ve arkadaşlarımızla puanlarımızı karşılaştırarak tatlı rekabetler yaratabiliyoruz.

Crazy Basketball değişen oyun alanlarında değişen toplarla atış yapabiliyoruz. Oyunda 2 farklı oyun modu yer alıyor. Crazy Basketball oldukça kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir spor oyunu. Oyunda şut atmak için parmağınızı ekranda sürüklemeniz yeterli. Fakat hedefiniz topu çemberin içinden geçirmek olduğu için dikkatli bir şekilde hesaplama yapmanız gerekiyor. Arka arkaya isabet ettirdiğiniz şutlar kombo olarak sayılıyor ve size bonus puan kazandırıyor.

Crazy Basketball ortalama bir grafik kalitesine sahip. Crazy Basketball nerede olusanız olun çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz ve her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun.

YORUMLAR