Crazy Car Roof Jumping 3D 1.2 (Android)

Crazy Car Roof Jumping 3D

1.2
Crazy Car Roof Jumping 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Car Roof Jumping 3D rampalardan uçtuğunuz bir yarış oyunudur

Crazy Car Roof Jumping 3D eğer aksiyon dolu olan ve akrobatik hareketler gerçekleştirdiğiniz araba yarışı oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crazy Car Roof Jumping 3D'de fantastik bir şehre konuk oluyoruz. Bu şehirde en hızlı yarışçı olabilmek için ise asfalt otoyollarda yarıştığımız klasik yarışlarda rakiplerimizi geçmek ve birinci olmak yerine çok daha fazlasını vermemiz ve tehlike dolu pistlerde yarışmamız gerekiyor. Bu dudak uçuklatan yarış pistleri yüksek binaların çatılarında yer alıyor ve yarış arabamızı kullanarak çatılardan çatılara uçmamız gerekiyor. Bu iş için ramplardan yararlanabilmekteyiz. Oyundaki uçuk pist tasarımları nedeniyle oyunun her anı heyecan sunmakta.

Crazy Car Roof Jumping 3D'de farklı yarış arabalarını kullanabilmemize ve yarışlarda başarı kazandıkça bu arabaları geliştirmemize imkan veriliyor. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan oyunda rampalardan atladıktan sonra doğru bir şekilde yere inmemiz oldukça önemli. Oyunun grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Eğer farklı bir yarış deneyimi yaşamak isterseniz Crazy Car Roof Jumping 3D'yi oynamanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR