Crazy Driver Gangster City 3D 1.2 (Android)

Crazy Driver Gangster City 3D

1.2
Crazy Driver Gangster City 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Driver Gangster City kovalamaca tarzı yarış oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçenekler arasında.

Crazy Driver Gangster City araba yarışı ve aksiyon temelli oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin göz atması gereken yapımlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda kendimizi acımasız çete savaşlarının tam ortasında bulunuyoruz ve hemen maceraya atılıyoruz.

Oyun bir nebze GTA’da peşimize polis takıldıktan sonrasını anımsatıyor. Kaçmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bu esnada şehri biraz karıştırıyoruz. Çete üyelerini güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmak için mümkün olduğunca hızlı yol olmaya çalışıyoruz.

Ekranda yer alan yönlendirme ve pedal butonlarını kullanarak aracımızı yönlendirebiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmekten keyif aldığımız bir detay daha Crazy Driver Gangster City’de sunulmuş. Araçlarımızı dilediğimiz gibi modifiye edebiliyor ve performanslarını yükseltebiliyoruz. Bu sayede polislerden kaçarken büyük avantaj elde ediyoruz.

Aksiyonun tavan yaptığı, eğlenceli fakat geliştirmelere açık olan bir oyun olan Crazy Driver Gangster City bu türü sevenler tarafından beğenilerek oynanacaktır.