Crazy Driver Police Duty 3D 1.4 (Android)

Crazy Driver Police Duty 3D

1.4
Crazy Driver Police Duty 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Driver Police Duty 3D yarış türü oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

Crazy Driver Police Duty 3D bizi hızlı polis arabalarının direksiyonları başına geçiriyor ve suçlulara karşı amansız bir mücadelenin tam ortasına bırakıyor. Oyunda kanun kaçaklarının peşine düşüyoruz ve onları yakalamaya çalışıyoruz. Konusu çok orijinal olmayabilir fakat sunduğu deneyim oyunu denemeye değer kılıyor.

Oyuna dair her şey ne yazık ki mükemmel değil. Açıkçası grafikler biraz daha iyi olabilirdi. Rakipleriyle kıyasladığımızda Crazy Driver Police Duty 3D bu disiplinde biraz geride kalıyor. Buna ek olarak kontroller de zaman zaman sıkıntı çıkartabiliyor. Bir süre oynayıp kontrollere alıştıktan sonra ise herhangi bir sorun kalmıyor ve oyunu saf haliyle deneme şansına sahip oluyoruz. Ekranın çeşitli bölümlerine yerleştirilmiş butonları kullanarak aracımızı kontrol edebiliyoruz.

Bana kalırsa oyunun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de araçların upgrade edilebiliyor olması. Bu sayede aracımızın süspansiyonlarını, motorunu ve tekerleklerini daha iyi versiyonlarıyla değiştirerek aracın genel özelliklerini artırabiliyoruz.

Sonuç olarak Crazy Driver Police Duty 3D bazı eksiklere sahip olsa da genel bağlamda keyifli bir oyun. Araba yarışı türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyun iyi bir seçim olabilir.

YORUMLAR